Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5