Movies
Ratings
779
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 3.5