Titles you rated
Saw IIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 0.5
GarfieldRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
JunoRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0