Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
G.I. JaneRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0- Twilight Zone: The MovieRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.0