Movies
Ratings
266
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5