Movies
Ratings
166
SecretRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0