Movies
Ratings
224
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Demolition ManRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Legend IIRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0