Movies
Ratings
79
HulkRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0