Movies
Ratings
161
InceptionRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
CatsRated ★ 3.0