Movies
Ratings
180
Way DownRated ★ 5.0
SelmaRated ★ 5.0
VitusRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 5.0
Taking ChanceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
The Soul of BreadRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0- Bottle ShockRated ★ 4.5
Bread of HappinessRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
RisenRated ★ 3.5
Hyena RoadRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
Homeward Bound: The Incredible JourneyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5