Titles you rated
Café SocietyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5