Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MissingRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0