Movies
Ratings
232
FoxcatcherRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
SpreadRated ★ 3.0
BenedettaRated ★ 3.5
Stealing BeautyRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
AfterRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.5
Girls To BuyRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5