Movies
Ratings
41
Lady MacbethRated ★ 5.0
Bright NightsRated ★ 1.5
The DuelistRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0