Movies
Ratings
146
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5