Movies
Ratings
52
PonyoRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0