Titles you rated
Worst WomanRated ★ 0.5
Soul SurferRated ★ 5.0
The FencerRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 3.0