Movies
Ratings
120
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
DropRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0