Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 1.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 2.0