Titles you rated
Shanghai NoonRated ★ 5.0
Royal Tramp 2Rated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Wild HogsRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0