Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
The Elephant ManRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0