Movies
Ratings
554
TitaneRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.5
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 3.5
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5