Movies
Ratings
762
Alien: RomulusRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Operation ValkyrieRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
TurboRated ★ 3.5
Hamburger HillRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.5
DevotionRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.0
DoomRated ★ 3.0
Tobot: Attack of the Robot ForceRated ★ 3.0
IcarusRated ★ 4.0
Bull DurhamRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Lamp LifeRated ★ 3.5