Movies
Ratings
1021
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 2.0