Movies
Ratings
15
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0