Titles you rated
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.5
DollhouseRated ★ 5.0
Thus Spoke Kishibe Rohan: At a ConfessionalRated ★ 5.0
M3GAN 2.0Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Night on the Galactic RailroadRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Pika*nchi Life Is Hard Dakedo HappyRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
Trick: The Movie 2Rated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Unlock Your HeartRated ★ 3.5
What Is LoveRated ★ 4.0
A Bad SummerRated ★ 4.0