Movies
Ratings
21
High School MusicalRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0