Titles you rated
MulanRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0