Movies
Ratings
50
Late BlossomRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 5.0