Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 3.0
SpiralRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0