Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0