Movies
Ratings
56
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5- Can I Borrow a LightRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0