Movies
Ratings
345
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 3.0
Rumor Has It...Rated ★ 2.5
Dumplin'Rated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Sex TapeRated ★ 2.5
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.0
Think Like a ManRated ★ 3.0
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 3.0
BlockersRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 3.0
The BossRated ★ 2.0
Bad MomsRated ★ 4.0