Titles you rated
2012Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0