Movies
Ratings
19
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Johnny EnglishRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0