Titles you rated
Early SummerRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0- Nipple War3Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.0
GrandmaRated ★ 4.0
What We Did on Our HolidayRated ★ 2.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5