Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Legend of HerculesRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0