Movies
Ratings
181
How to Steal a DogRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0