Movies
Ratings
123
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
No TomorrowRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0