Movies
Ratings
227
Love Is in the AirRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Beautiful CreaturesRated ★ 5.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 5.0
Sorority BoysRated ★ 4.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0