Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5