Titles you rated
FirefightersRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0