Movies
Ratings
32
District 9Rated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5