Movies
Ratings
1283
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Scooby-DooRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
RampageRated ★ 3.0
Psychic KusuoRated ★ 3.5
Death row familyRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
InuyashikiRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
Made in AmericaRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0