Titles you rated
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
In Her ShoesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 5.0