Titles you rated
The Italian JobRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0