Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
HitchRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0