Movies
Ratings
155
Worlds ApartRated ★ 5.0
Hula GirlsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 0.5
CocoRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 1.5
The TableRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5