Movies
Ratings
865
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 1.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Tora! Tora! Tora!Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Red TailsRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Blue BeetleRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
RampageRated ★ 2.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
PunctureRated ★ 3.0