Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 1.5
Smile 2Rated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The UnrighteousRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0